0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: ME17
Saadavus: Laos
64.90€

Kuppude komplekt - 17 kuppu ja püstolpump, pakendatud käepidemega sinisesse kohvrisse, mis teeb selle kaasaskandmise eriti mugavaks. Komplektis:

Suurus 1 x 8 kuppu (diam. 55 mm, ümmargune)

Suurus 2 x 1 kupp (diam. 43 mm, spetsiaalsete äärtega paremaks haarduvuseks)

Suurus 3 x 1 kupp (diam. 41 mm, spetsiaalsete äärtega paremaks haarduvuseks)

Suurus 4 x 1 kupp (diam. 34 mm, spetsiaalsete äärtega paremaks haarduvuseks)

Suurus 5 x 1 kupp (diam. 27 mm, ümmargune)

Suurus 5 x 1 kupp (diam. 23 mm, kolmnurkse kujuga paremaks haarduvuseks väikeses piirkonnas)

Suurus 6 x 1 suur lülisamba kupp (pikkus 72 mm, laius 54 mm, kõrgus 70 mm, lülisamba massaažiks)

Suurus 7 x 1 väike lülisamba kupp (pikkus 61 mm, laius 42 mm, kõrgus 65 mm (spetsiaalsete äärtega paremaks haarduvuseks)

Suurus 8 x 1 pikk massaažikupp (diam. 50 mm, pikkus 100 mm, ümmargune)

Suurus 9 x väike massaažikupp (diam. 40 mm, kõrgus 100 mm, spetsiaalsed ääred paremaks haarduvuseks, lihtne hoida massaaži ajal)

Üksikuid kuppe saab vastavalt vajadusele eraldi juurde osta.

Komplekt on vastupidav ja kergesti kasutatav ka keerulisemates kehapiirkondades. Lääne meditsiin on andnud oma heakskiidu traditsioonilisele Hiina kupuravile, sest see on madala riskiastmega teraapia ravib vähese sekkumisega (mitteinvasiivselt) selliseid haigusnähte nagu krooniline valu, ärevus või tselluliit.

Meridius kuppude komplekt on välja töötatud oma ala praktikute poolt ning neid on olemas nii 10- kui ka 17-osalise komplektina. Tooted on valmistatud kvaliteetsest polükarbonaadist ning lisaks on seal olemas spetsiaalsed vormid mittelamedatele keerulistele piirkondadele kehal.

Erinevalt traditsioonilistest klaaskuppudest ei vaja need vaakumi tekitamiseks kuumutamist, sest neid saab kinnitada kehale rõhku tekitava pumba abil. Haarduvusjõu tugevus on reguleeritav.

Meridius kuppude komplekt on professionaalne toode, mis ei vaja lahtist tuld, on turvaline ja efektiivne ning seda on võimalik soetada soodsa hinna eest.

Erinevate vormide valik võimaldab mitmekesist rakendust üle kogu keha. Eemaldatavate silikoonklappidega kupud on kergesti puhastatavad ja steriliseeritavad.

Saadaval kahes variatsioonis: 10-osaline ja 17-osaline komplekt.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.